Info
Brno
Brno
QUINTA-ANALYTICA s.r.o.
HPP
Kapalinová chromatografie s hmotnostní detekcí

LC-MS ANALYTIK BRNO

Neaktivní

Quinta Analytica

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod. Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své více jak 20 leté existence získala.

Kdo Jsme v jednom odstavci.

Společnost Quinta se specializuje na požadované analýzy a klinické studie léčiv a další služby pro farmaceutický průmysl. Provádíme komplexní farmaceutické analýzy v souladu s platnými předpisy a naše aktivity se pohybují od vývoje až po aplikaci. Dále se zaměřujeme na realizaci klinických studií včetně bioanalytického a statistického vyhodnocení. Jsme vždy připraveni rozšířit náš dynamicky se rozvíjející tým o nové schopné kolegy. Prohlédněte si naše aktuální nabídky nebo nám rovnou zašlete svůj životopis.

Vybrané Výhody které nabízíme.

  • Dynamicky rostoucí společnost s globální klientelou.
  • Kolektiv mezinárodně uznávaných odborníků.
  • Špičkové přístrojové vybavení.
  • Školení a průběžný profesní rozvoj.
  • Možnost podílet se na řešení odborně náročných úkolů.
  • Zajímavý systém firemních benefitů.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní doba.

Popis pozice / Description

  • Spolupráce na vývoji avalidaci analytických metod v rámci LC/MS analýz v SVP režimu

  • Příprava, analýzavzorků a zapracování naměřených dat rutinních LC/MS analýz v SVP režimu

  • Analýzy vysoceúčinných látek (antibiotika, hormony, cytostatika) v laboratoři sezvýšenými nároky na hygienu a bezpečnost práce

  • Spolupráces kolegy v rámci malého týmu

Požadujeme/Requirements

  • VŠ vzdělání v oboru analytické chemie nebo biochemie

  • AJ na velmi dobré komunikativní úrovni, nutná min. pasivní znalost odbornéAJ

  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

  • Zkušenosti s SXP výhodou

  • Víceletá praxe v laboratoři

  • Schopnost pracovat v týmu

  • Iniciativa, pracovitost, pečlivost, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost,

  • schopnost flexibilně reagovat na změny, odolnost vůči stresu, týmový duch

Nabízíme/Benefits

  • práci na HPP

  • atraktivní pracovní prostředí

  • možnost rozvíjet se a vzdělávat

  • zaměstnání mezi profesionály v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou

  • zajímavé mzdové ohodnocení s možností výkonnostních odměn

  • mzdový příspěvek na stravování

  • pravidelný příspěvek zaměstnavatele do systému benefitů

  • příspěvek na penzijní spoření

  • 25 dní dovolené v roce

  • klouzavou pracovní dobu