LCMS
Další informace
WebinářeO násKontaktujte násPodmínky užití
LabRulez s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Obsah dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0 Uveďte původ-Zachovejte licenci.
Info
Brno
Brno
HPP
HPP
Produktový specialista, Obchodní zástupce

REGIONÁLNÍ OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (Brno)

Neaktivní

Chromservis - LABOREXPO

Společnost Chromservis s.r.o. byla založena v roce 1989 jako konzultační firma. V roce 1990 byla transformována do obchodní firmy zaměřující se především na dodávání příslušenství pro chromatografii a odběry vzorků v pracovním prostředí. Vývoj a výsledky firmy se zúročily v roce 2008, kdy jednatelka firmy Marči Horová získala ocenění “Česká žena – osobnost v podnikání v České republice" ve skupině malých firem.

Během posledních let zaznamenala firma výrazný rozvoj a zaměřila se na distribuci produktů mnoha předních zahraničních výrobců v oblasti laboratorních přístrojů a pomůcek, zařízení pro měření a regulaci v průmyslových provozech, vybavení pro zabezpečení osob a technologií před působením nebezpečných plynů, zařízení pro odběr a zpracování vzorků, jejich extrakci a čištění.

V současné době má společnost Chromservis s.r.o. prodejní a servisní pobočky v Praze, Brně a Ostravě, partnerskou konzultační a servisní firmu AP Servis v Přelouči. V roce 2010 byla založena dceřinná splečnost Chromservis SK s.r.o. se sídlem v Bratislavě, která působí na Slovensku. Mimo to má firma zastoupení v Bulharsku s pobočkami v Sofii a Russe.

V roce 2014 získala firma v rámci hodnocení CZECH TOP 100 ratingové ocenění Czech Stability Award a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.

Jelikož mezilidské vztahy řadíme na přední místo v našich hodnotách, organizujeme i mimopracovní aktivity. Mezi ně patří podzimní a zimní setkání našich pracovníků s různým programem nebo účast na volejbalovém turnaji QuintaCup.

Chcete pracovat v moderní a dynamické firmě?

Chcete mít přístup k nejnovějším technologiím v oblasti analýzy a přípravy vzorků?

Máte rádi nové výzvy a komunikaci s lidmi?

Pak je tu nabídka pro vás. Hledáme obchodně-technického zástupce pro oblast Jižní Moravy a Vysočiny se zaměřením na laboratorní přístroje, příslušenství a chromatografický spotřební materiál.

Náplň práce:

  • hlavní oblast působnosti: Česká republika (pracoviště Brno)

  • zaměření: chromatografická přístrojová technika, laboratorní přístroje a příslušenství

  • hlavní náplň: prodej analytických přístrojů a příslušenství, přímý kontakt se zákazníky včetně jejich návštěv, vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky, aplikační poradenství

Požadujeme:

  • minimální požadované vzdělání: vysokoškolské 2. stupně se zaměřením na chemii, nebo technické vědy

  • komunikativnost a dobré vystupování

  • vysoké nasazení, pečlivost a spolehlivost

  • zodpovědný přístup

  • řidičský průkaz B

  • ochotu cestovat

  • aktivní znalost angličtiny

  • zkušenosti s instrumentálními technikami výhodou

Nabízíme:

  • pohyblivá pracovní doba

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění (po 3 letech)

  • notebook

  • mobilní telefon

  • vzdělávací kurzy, školení

  • auto i pro soukromé účely

  • bonusy/prémie/13. plat v závislosti na výkonech

  • stravenky/příspěvek na stravování

Pokud máte zájem připojit se do našeho kolektivu, zašlete nám svůj životopis v češtině a angličtině. V průvodním dopise (také v angličtině) s životopisem uveďte, o jaký druh nabízené práce máte zájem. Pokud není v nabídce pracovních příležitostí žádná možnost, uchováme si informace o vašem zájmu po dobu 1 roku.