Bazar produkty z kategorie Náhradní díly pro GC - strana 1
Agilent GC 8890 pneumatické přepínací zařízení, G3559-60100 (Testováno)
Elektronicky řízený pneumatický přepínací modul pro Agilent 8890 GC umožňující automatizované směrování plynů a řízení tlaků. Obsahuje EPC modul a pneumatickou propojovací sestavu.
Inertní turntop sestava pro split/splitless inlet GC Agilent, zajišťující nízkou adsorpci analytů, stabilní přenos vzorku a reprodukovatelné chromatografické výsledky.
Detail
Agilent náhradní díl pro zapalovací modul FID detektoru, 19231-60680 (Nový)
Agilent Igniter Glow Plug Assembly (19231-60680) je náhradní komponenta určená pro zapalovací systém detektoru FID (Flame Ionization Detector) v plynových chromatografech Agilent. Žhavicí zapalovací prvek zajišťuje spolehlivé zapálení vodíkovo-vzduchového plamene používaného při detekci ve FID.
Tato součást je součástí standardního zapalovacího modulu FID Agilent a přispívá ke stabilnímu a reprodukovatelnému provozu detektoru při rutinních GC analýzách.
Klíčové vlastnosti
Náhradní žhavicí zapalovací sestava pro modul zapalování FID
Zajišťuje spolehlivé zapálení plamene FID
Podporuje stabilní a reprodukovatelný provoz detektoru
Navrženo pro FID detektory plynových chromatografů Agilent
Vhodné pro servisní výměnu nebo údržbu
Technické specifikace
Objednací číslo: 19231-60680
Typ produktu: Zapalovací komponenta
Kategorie komponenty: Sestava detektoru
Kompatibilita detektoru: Flame Ionization Detector (FID)
Technika: Plynová chromatografie (GC)
Shrnutí
Náhradní žhavicí zapalovací sestava pro zapalovací modul FID v plynových chromatografech Agilent, zajišťující spolehlivé zapálení plamene a stabilní provoz detektoru.
Detail
Agilent těsnění pro GC-TCD detektor, 18740-20950 (Nové)
Náhradní těsnění pro detektor TCD v GC systémech Agilent, zajišťující plynotěsnost, stabilní detekci a spolehlivý chromatografický provoz.
Detail
Agilent propojovací kabel pro autosampler série 7693, G4514-60610 (Testováno)
Propojovací kabel pro autosampler Agilent 7693 zajišťující spolehlivý provoz GC autosampleru a umožňující snadné přepínání injektoru mezi předním a zadním vstupem GC.
Detail
Agilent Intuvo Swaged MS adaptér, G4590-60009 (Testována)
Agilent Intuvo Swaged MS Tail (G4590-60009) je originální mikrofluidní výstupní adaptér určený pro plynový chromatograf Agilent Intuvo 9000 GC připojený k hmotnostnímu spektrometru (MS).
Propojovací čip Agilent pro Intuvo GC S/SL umožňuje přímé spojení injektoru s kolonou a usnadňuje servisní, diagnostické i aplikační nastavení.
Detail
Agilent Intuvo průtokový čip pro mid-column backflush na pozici D2, PN G4588-60721 (Testováno)
Mikrofluidní průtokový čip pro Agilent Intuvo GC umožňující mid-column backflush a propojení analytické kolony s detekční pozicí D2 pro odstranění pozdě eluujících a vysokovroucích složek.
Detail
Agilent Harness Asm, Motor / Sensor / Switch, 2400350 (nové)
Interní kabelový svazek propojující motory, senzory a spínače v přístrojích Agilent, zajišťující spolehlivý přenos signálů a stabilní provoz systému.
Detail
Agilent FID Base Brazement pro Intuvo 9000 GC, G4591-81507 (-)
Agilent FID Base Brazement je originální brazovaný základní díl FID detektoru pro plynové chromatografy Agilent Intuvo 9000 GC, zajišťující správnou mechanickou integraci a dlouhodobě stabilní provoz.